Bosnja Dhe Hercegovinakodin postar Query
Shkruani kodin zip , krahinës , qytetit , qarkut , rrugë , etj , nga rreth 40 milionë Zip dhënave të kërkimit e të dhënave

Derventa, Doboj, Republika Srpska: 74400

74400

Adresa dhe Kodi Postar
Titulli :Derventa, Doboj, Republika Srpska
Qytet :Derventa
Rajon 2 :Doboj
Rajon 1 :Republika Srpska
Vend :Bosnja Dhe Hercegovina(BA)
Kodi Postar :74400

Informacione të Tjera
Gjuhë :Bosnian (BS)
Kodi Rajoni :BA-SRP
gjerësi :45.00759
gjatësi :17.89805
Zona Koha :Europe/Sarajevo
Koha Koordinuar Universal :UTC+1
Ruajtja Daylight Koha : Yes (Y)

Hartë

Loading, Please Wait...

Derventa, Doboj, Republika Srpska është e vendosur në Bosnja Dhe Hercegovina.Kodi i saj është zip 74400.

Të tjerët u kërkohet në
Derventa, Doboj, Republika Srpska,74400 ©2014 kodin postar Query